Hledat
Kategorie
  Značky
   Blog
    Produkty
     Nenalezeny žádné produkty.
     KontaktPorovnat
     Všechny kategorie

     Meesenburg Servis 

     Prostřednictvím našich služeb poskytujeme naším partnerům vysokou míru podpory při řešení jejich každodenních problémů. Ať už se jedná o podporu při plánování, ukázkové instalace našeho unikátního systému předsazené montáže Triotherm+, výrobu a montáž automatických posuvných dveří nebo řezání parapetů a okapnic na míru. Vždy pro nás platí, že dlouhodobé partnerství je pro nás důležitější, než krátkodobý prospěch. Jsme připraveni Vás vždy podpořit při všech vašich projektech. 

     • Naši profesionálně vyškolení techničtí zástupci jsou vám vždy k dispozici a připraveni podpořit vaše projekty v oblasti montáže oken a dveří. 
     • Náš servisní tým vám pomůže s plánováním, montáží a údržbou automatických posuvných dveří. 
     • Venkovní a vnitřní parapety, ale také okapnice vám připravíme na míru, dle vašich požadavků a samozřejmě zdarma. 
     • Příprava a výroba podkladových profilů pod okna, dveře, nebo posuvné portály na přání zákazníka. 
     • Samozřejmostí je technické poradenství k námi prodávanému sortimentu. 
     • Rychle, jednoduše, přehledně, bez kompromisu - navštivte náš Eshop

     Více informací o poskytování našich služeb naleznete níže. 

     Skleněné zábradlí SKYFORCE

     Skloubili jsme rychlou a snadnou montáž s klasickým a nadčasovým designem. Díky našemu bezkonkurenčnímu technickému systému Slide & click lze naše skleněné zábradlí montovat přímo na okenní rám nebo zdivo.

     Izolační podkladní profily pod okna, dveře a portály

     Nabízíme výrobu izolačních podkladních profilů pod okna, dveře a posuvné portály přesně na míru. Podkladní profily jsou vyrobeny z tvrzeného EPS nebo kombinace PVC/EPS. 

     Automatické posuvné dveře a el. pohony dveří a oken

     Výroba, montáž a servis automatických posuvných dveří a el. pohonů dveří a oken. Obraťte se na nás s vaší poptávkou a přesvědčte se o výhodnosti našich cen a kvalitě našich výrobků a služeb.

     Řezání parapetů a okapnic na míru

     Venkovní i vnitřní parapety a také okapnice řežeme na míru. Vybírat můžete z nepřeberného množství barev a dekorů. Řezání parapetů a okapnic nabízíme zdarma, stejně tak vyzvednutí na naší pobočce. 

     Ochranná fólie na okna, dveře a fasády 

     Díky nástřiku ochranné fólie Spraylat ochráníte vaše okna během výstavby před poškozením. Jednoduchá aplikace, rychlé vytvrdnutí, snadné odstranění, to jsou jen některé z výhod, které ochranná fólie nabízí.

     Větrací technika a požární odvětrání budov

     Inteligentní větrání pro zlepšení vnitřního klimatu budov a snížení nákladů na energii. Správné větrání potřebuje kvalitní větrací techniku. S jejím výběrem Vám poradí naši vyškolení technici.  

     Technické poradenství

     Pokud máte technické dotazy týkající se námi dodávaných výrobků nebo poskytovaných služeb, obraťte se na nás. Jsme připraveni vás podpořit v oblasti, projekce, prezentace, ale i samotné montáže po celé České a Slovenské republice.

     Staňte se naším partnerem

     Dlouhodobě budujeme profesionální vztahy s našimi zákazníky. Staňte se součástí naší rodiny a využijte množství výhod, které naše partnerství přináší. Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či emailu.
     Děkujeme za přihlášení k odběru novinek
     Něco se nepovedlo, kontaktujte nás
     Zobrazit košík

     Zboží bylo přidáno do porovnání

     Prosím čekejte...
     Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později