Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty.
  eshop@meesenburg.cz+420 312 285 614
  KontaktPorovnat
  Všechny kategorie

  Meesenburg Servis 

  Prostřednictvím našich služeb poskytujeme naším partnerům vysokou míru podpory při řešení jejich každodenních problémů. Ať už se jedná o podporu při plánování, ukázkové instalace našeho unikátního systému předsazené montáže Triotherm+, výrobu a montáž automatických posuvných dveří nebo řezání parapetů a okapnic na míru. Vždy pro nás platí, že dlouhodobé partnerství je pro nás důležitější, než krátkodobý prospěch. Jsme připraveni Vás vždy podpořit při všech vašich projektech. 

  • Naši profesionálně vyškolení techničtí zástupci jsou vám vždy k dispozici a připraveni podpořit vaše projekty v oblasti montáže oken a dveří. 
  • Náš servisní tým vám pomůže s plánováním, montáží a údržbou automatických posuvných dveří. 
  • Venkovní a vnitřní parapety, ale také okapnice vám připravíme na míru, dle vašich požadavků a samozřejmě zdarma. 
  • Příprava a výroba podkladových profilů pod okna, dveře, nebo posuvné portály na přání zákazníka. 
  • Samozřejmostí je technické poradenství k námi prodávanému sortimentu. 
  • Rychle, jednoduše, přehledně, bez kompromisu - navštivte náš Eshop

  Více informací o poskytování našich služeb naleznete níže. 

  Izolační podkladní profily pod okna, dveře a portály

  Nabízíme výrobu izolačních podkladních profilů pod okna, dveře a posuvné portály přesně na míru. Podkladní profily jsou vyrobeny z tvrzeného EPS nebo kombinace PVC/EPS. 

  Automatické posuvné dveře a el. pohony dveří a oken

  Výroba, montáž a servis automatických posuvných dveří a el. pohonů dveří a oken. Obraťte se na nás s vaší poptávkou a přesvědčte se o výhodnosti našich cen a kvalitě našich výrobků a služeb.

  Řezání parapetů a okapnic na míru

  Venkovní i vnitřní parapety a také okapnice řežeme na míru. Vybírat můžete z nepřeberného množství barev a dekorů. Řezání parapetů a okapnic nabízíme zdarma, stejně tak vyzvednutí na naší pobočce. 

  Ochranná fólie na okna, dveře a fasády 

  Díky nástřiku ochranné fólie Spraylat ochráníte vaše okna během výstavby před poškozením. Jednoduchá aplikace, rychlé vytvrdnutí, snadné odstranění, to jsou jen některé z výhod, které ochranná fólie nabízí.

  Větrací technika a požární odvětrání budov

  Inteligentní větrání pro zlepšení vnitřního klimatu budov a snížení nákladů na energii. Správné větrání potřebuje kvalitní větrací techniku. S jejím výběrem Vám poradí naši vyškolení technici.  

  Technické poradenství

  Pokud máte technické dotazy týkající se námi dodávaných výrobků nebo poskytovaných služeb, obraťte se na nás. Jsme připraveni vás podpořit v oblasti, projekce, prezentace, ale i samotné montáže po celé České a Slovenské republice.

  Staňte se naším partnerem

  Dlouhodobě budujeme profesionální vztahy s našimi zákazníky. Staňte se součástí naší rodiny a využijte množství výhod, které naše partnerství přináší. Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či emailu.
  Děkujeme k přihlášení odběru novinek
  Něco se nepovedlo, kontaktujte nás
  Zobrazit košík

  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později