BOHLE

bohle

Společnost Bohle je přední mezinárodní dodavatel a výrobce technických materiálů, nástrojů a zařízení pro průmysl skla, zrcadel a keramiky. Byla založena v roce 1923 a od té doby si vytvořila silnou pozici na trhu díky svému širokému sortimentu kvalitních produktů a služeb.

Bohle se specializuje na poskytování komplexních řešení pro zpracování skla a keramiky. Jejich sortiment zahrnuje různé kategorie produktů, jako jsou sklenářské nástroje, nářadí, chemikálie, příslušenství, technologie a zařízení pro zpracování skla, stojany na zrcadla, držáky, systémy pro zasklívání a mnoho dalšího. Bohle také nabízí odborné poradenství a školení pro zákazníky, aby jim pomohla dosáhnout vynikajících výsledků ve svých projektech.

Společnost Bohle je známá svou vysokou kvalitou produktů a služeb. Jejich výrobky jsou vyrobeny s důrazem na přesnost, spolehlivost a bezpečnost. Bohle také sleduje neustálý technologický vývoj a inovace, aby byla schopna nabízet moderní a efektivní řešení pro své zákazníky.

Značka Bohle si udržuje vynikající pověst díky své dlouholeté tradici, inovacím, kvalitě produktů a služeb. Jejich odhodlání k excelenci a spokojenosti zákazníků je základem jejich podnikání. Bohle je preferovaným dodavatelem pro profesionály a odborníky v oblasti skla, zrcadel a keramiky po celém světě.

Cena

1242140
11242140
3 položek celkem
Bohle prisavka na sklo 1bodova meesenburg 1
1 415 Kč
13956
Bohle prisavka na sklo 3bodova meesenburg 1 2841
bohle lopatkas drevena meesenburg
125 Kč
28138

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.