Gutmann

gutmann

Gutmann je renomovaná značka specializující se na výrobu a dodávky vysoce kvalitních hliníkových profilů a systémů pro výrobu oken, dveří a fasád. Společnost Gutmann byla založena v roce 1948 v Německu a od té doby si vybudovala silnou pověst díky svému technologickému vedení, inovacím a špičkové kvalitě svých produktů.

Gutmann nabízí široký sortiment hliníkových profilů, které jsou vyvinuty tak, aby splňovaly nejvyšší standardy v oblasti stavebnictví a designu. Jejich produkty jsou vyráběny s důrazem na detaily, pevnost, stabilitu a energetickou účinnost. Jedním z klíčových faktorů, kterým se Gutmann vyznačuje, je jeho inovační přístup.
Společnost neustále investuje do výzkumu a vývoje nových technologií a designových řešení, aby zajišťovala konkurenceschopnost a přinášela nové možnosti zákazníkům. Gutmann také úzce spolupracuje s architekty, designéry a stavebními firmami, aby poskytovala individuální a přizpůsobitelná řešení pro různé projekty a designové požadavky.

Dalším důležitým aspektem Gutmann je jejich závazek k udržitelnosti a ekologicky šetrné výrobě. Společnost přikládá velký význam efektivnímu využívání surovin, energetické účinnosti a recyklaci.

Cena

13417
113417
20 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.