SIMONSWERK

simonswerk

Simonswerk je renomovaná německá značka specializující se na výrobu vysoce kvalitních pantů a kování pro dveře. S více než 130 lety zkušeností je Simonswerk jedním z předních světových dodavatelů kování pro dveře. Společnost Simonswerk byla založena v roce 1889 a od té doby se etablovala jako lídr v oblasti technických řešení pro pohyblivé spoje. Jejich hlavním zaměřením jsou panty, které jsou klíčovým prvkem pro správnou funkci dveří.

Simonswerk je známý svým inovativním přístupem k designu a technologii pantů. Jejich produkty se vyznačují nejen vysokou kvalitou a spolehlivostí, ale také esteticky příjemným designem. Společnost se neustále snaží vyvíjet nové a inovativní produkty, které odpovídají nejnovějším trendům v architektuře a designu. Panty Simonswerk jsou navrženy tak, aby poskytovaly vyšší stabilitu, snadnou montáž a dlouhou životnost. Společnost využívá moderní technologie a nejlepší dostupné materiály, aby zajistila optimální výkon a odolnost svých výrobků.

Simonswerk nabízí širokou škálu pantů, které vyhovují různým typům dveří a aplikacím. Jsou dostupné panty pro vnitřní dveře, vstupní dveře, bezrámové dveře a další specifické požadavky. Díky různým provedením a variantám umožňuje Simonswerk architektům a designérům flexibilitu při výběru vhodného kování pro jejich projekty. Simonswerk se také zaměřuje na udržitelnost a ekologii. Při výrobě kování se snaží minimalizovat negativní dopady na životní prostředí a využívá šetrné výrobní postupy a materiály.

Cena

8413093
18413093
101 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 101 položek celkem

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.