Mirka

mirka

Mirka je přední světová značka specializující se na výrobu brusných materiálů, nástrojů a systémů pro povrchovou úpravu. Společnost byla založena v roce 1943 ve Finsku a od té doby se stala respektovaným lídrem v oboru.

Mirka se zaměřuje na poskytování kompletních řešení pro brusení, leštění a povrchovou úpravu v různých odvětvích, včetně stavebnictví, automobilového průmyslu, nábytkářství, dřevařského průmyslu a dalších. Jejich sortiment zahrnuje brusné kotouče, brusné papíry, brusné pásy, brusné sítě, lešticí materiály, brusné stroje a další příslušenství.

Mirka je známá svou inovativní technologií, která zajišťuje efektivní a precizní výsledky. Jednou z hlavních inovací je systém bezprašného brusení, nazvaný "Dust-Free Sanding" (DFS). Tento systém využívá speciálních brusných materiálů a brusných strojů, které minimalizují vznik prachu při brusení, což zlepšuje zdraví a bezpečnost uživatelů a zajišťuje čisté pracovní prostředí.

Mirka také investuje do výzkumu a vývoje nových technologií, aby zákazníkům poskytovala nejnovější a nejlepší brusné materiály a nástroje. Značka si klade důraz na kvalitu svých produktů a jejich odolnost v náročných pracovních podmínkách.

Díky svému vynikajícímu výkonu a spolehlivosti se Mirka stala preferovanou volbou profesionálů po celém světě. Jejich produkty jsou vyhledávané pro svou schopnost dosáhnout vysokého standardu povrchové úpravy a optimálního výsledku.

Značka Mirka je symbolem excelence, inovace a kvality v oblasti brusných materiálů a nástrojů.

Cena

79919663
179919663
7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.