Dr. Hahn

drhahn

Dr. Hahn je renomovaná značka specializující se na výrobu kvalitních a spolehlivých pantů a kování pro dveře a okna. Společnost byla založena v roce 1960 a od té doby se stala světovým lídrem v oblasti konstrukčního kování.

Dr. Hahn se zaměřuje na inovace, design a funkčnost svých výrobků. Jejich sortiment zahrnuje panty, závěsy, zámky, kliky, uzavírací mechanismy a další kování pro různé typy dveří a oken. Produkty Dr. Hahn jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Panty a kování Dr. Hahn se vyznačují pevností, odolností a spolehlivostí. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel, a procházejí náročnými testy a kontrolami kvality. Díky svému preciznímu zpracování a ergonomickému designu se snadno montují a poskytují plynulý a tichý pohyb.

Značka Dr. Hahn si klade za cíl poskytovat široké spektrum řešení pro různé potřeby a aplikace. Jejich produkty jsou vhodné pro použití ve veřejných budovách, komerčních objektech, rezidenčních domácnostech a dalších prostorách. Společnost Dr. Hahn také spolupracuje s architekty, designéry a stavebními firmami, aby poskytla individuální a přizpůsobitelná řešení.

Dr. Hahn je synonymem pro kvalitu, spolehlivost a inovaci v oblasti kování pro dveře a okna. Jejich produkty jsou vyhledávané zákazníky po celém světě a používají se ve významných projektech a stavbách. Společnost Dr. Hahn si udržuje svou reputaci díky dlouholetému závazku k excelenci a technologickému pokroku ve svém odvětví.

Cena

446892
1446892
36 položek celkem
4542 ZEICHNUNG KT N 300X300 PNG 15432
4542 ZEICHNUNG KT N 300X300 PNG
714 Kč
18263
4542 ZEICHNUNG KT N 300X300 PNG 12093
4542 ZEICHNUNG KT N 300X300 PNG
714 Kč
11751
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.