Hoppe

Triotherm+ (90 × 12 cm) (22.5 × 3 cm) (60 × 10 cm)

Hoppe je přední německá značka specializující se na výrobu a design kvalitních a inovativních kování pro dveře a okna. Značka Hoppe byla založena v roce 1952 v německém městě Stadtallendorf. Od té doby se značka stala jedním z předních světových dodavatelů různých typů kování, jako jsou kliky, panty, zámky a další doplňky.

Kování Hoppe je známé svou vysokou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností. Značka klade důraz na používání nejlepších materiálů a moderních výrobních technologií, což zaručuje trvanlivost a bezproblémovou funkci jejich výrobků. Hoppe je také známý pro svůj inovativní design, který kombinuje estetiku s funkcionalitou.

Hoppe nabízí širokou škálu produktů, které vyhovují různým požadavkům a stylům. Zákazníci mohou vybírat z různých designů, povrchových úprav a barev, aby se jejich kování dokonale hodilo k jejich interiéru nebo exteriéru.

Značka Hoppe si také zakládá na udržitelnosti a ekologii. Při výrobě kování se snaží minimalizovat negativní dopady na životní prostředí a používá šetrné materiály a procesy.

Díky svému vynikajícímu renomé a kvalitě se Hoppe stala preferovanou značkou mnoha architektů, designérů a stavebních firem po celém světě. Jejich produkty jsou používány v obytných, komerčních a průmyslových budovách, a to jak v nových projektech, tak při renovacích.

Cena

222491
1222491
144 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 144 položek celkem

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.