Ochranná fólie na okna, dveře a fasády

Díky nástřiku ochranné fólie ochráníte vaše okna během výstavby před poškozením. Jednoduchá aplikace, rychlé vytvrdnutí, snadné odstranění, to jsou jen některé z výhod, které ochranná fólie nabízí.
Náš vyškolený tým vám pomůže s úvodní aplikací, popřípadě s realizací celé zakázky. Stříkací stroje je zároveň možné si pronajmout a zakázku realizovat svépomocí. 

Více informací vám poskytne náš specialista

Ing. Michael Mráz
E:   m.mraz@meesenburg.cz
M: +420 774 405 137

 

Tekutá ochranná fólie na ochranu skel, rámů, křídel a fasád před poškozením a nečistotami

  • Tekutá fólie slouží k zakrytí a ochraně široké palety materiálů
  • Především pro ochranu skel, rámů (hliník, PVC), fasádních systémů, ale i třeba podlah apod.
  • Aplikace pomocí válečku, nebo stříkací tlakové pistole
  • Po zaschnutí vytváří pevný, neporézní a nepromokavý film
  • Po použití jednoduše sloupnete a zlikvidujete
  • UV stabilní, ochrana 12 měsíců z interiéru a exteriéru

Nanáší se, jako kapalina stříkacím strojem, nebo pomocí válečku. Následně zasychá a vytváří těsnou ochranu. Nerovné, zaoblené, či jinak zakřivené části oken jsou snadno ochráněny, aniž by se musely před aplikací upravovat.

Tato ochranná folie chrání vaše výrobky před nutností oprav, nebo dokonce před samotnou výměnou poškozených skel a rámů. 

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.