Skleněné zábradlí SKYFORCE

 
Skloubili jsme rychlou a snadnou montáž s klasickým a nadčasovým designem. Díky bezkonkurenčnímu technickému systému Slide & click lze skleněné zábradlí montovat přímo na okenní rám nebo zdivo.
Nabízíme inovativní trendy systém SKYFORCE - ochranné zábradlí před francouzská okna.
 
Je to nejlepší a cenově velmi efektivní systém řešení zábradlí francouzských oken. Na trhu není žádný systém, který lze namontovat jednodušeji a rychleji. To vám šetří zbytečné problémy a dává vám cenný čas pro potenciální zisk.
Ochranné zábradlí může být snadno instalováno do vodící a svěrné lišty pomocí jednoduchých nástrojů. SKYFORCE je samozřejmě kompatibilní s jakýmkoliv profilem okna. Díky systému Slide & Click lze zábradlí namontovat přímo na okenní rám nebo zdivo. Můžete použít sklo různé tloušťky, výšky a šířky. 
 
Dodáváme již předpřipravené sady, které lze tím pádem rychleji montovat. Montáž je možná jak při výrobě okna (předpřipravené nosné profily), tak i dodatečně na již hotová okna zabudovaná ve stavbě.
 
Pro více informací se můžete obrátit na našeho specialistu:
Ing. Michael Mráz
E:   
m.mraz@meesenburg.cz

M: +420 774 405 137
x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.