Předsazená montáž oken Triotherm+

Systém předsazené montáže Triotherm+ umožňuje vysazení oken do úrovně izolace a tím jejich přímou integraci do fasádního systému. Díky inovativnímu rybinovému spoji jednotlivých profilů se stává manipulace a přeprava na stavbu hračkou. Kompaktní rozměry nosných profilů v kombinaci se spojem pero-drážka umožňují neomezené prodlužování i u větších oken.

Tento systém předsazené montáže vyhovuje těm nejpřísnějším požadavkům při stavbě pasivních, nebo nízkoenergetických domů. V době, kdy se do povědomí stále více dostává naše životní prostředí a zacházení s ním, a kdy jsou směrnice stále náročnější , je třeba u každého stavebního projektu hledat energeticky úsporné řešení. Umístění oken do úrovně izolační vrstvy a jejich přímá integrace do fasádního systému je velkým krokem směrem ke snížení energetické náročnosti a minimalizaci tepelných mostů při montáži oken.

Se systémem blaugelb Triotherm+ je možné zvolit si utěsnění montážní spáry, tak aby bylo vše provedeno profesionálně. Ať už se jedná o multifunkční, komprimační pásku, nebo kombinaci PUR pěny a okenních izolačních fólií. To vše umožňuje certifikovaný systém pro předsazenou montáž.

  • odzkoušený systém v souladu se směrnicí ift MO-01/1 a MO-02/1
  • díky inovativnímu rybinovému spoji nevzniká žádný prořez
  • odolnost proti vloupání RC2, EN 1628-30
  • odzkoušená statická únosnost, vzduchová izolace, zvukový útlum
  • systém Triotherm+ získal certifikát v Institutu pasivních domů PHI

 

profile_triotherm-350x175

Izolační profily Triotherm+

Izolační profily Triotherm+ slouží k rozšíření ostění do izolační vrstvy fasády. Tvoří tak nosný a zároveň izolační montážní prvek pro osazení oken či dveří do předsazené polohy (před nosnou zeď). Prostřednictvím mechanického upevnění mohou profily Triotherm+ bezpečně přenášet vzniklé síly na nosnou konstrukci. Rozměrově stálé profily tak tvoří utěsněný a staticky stabilní stavební celek se základní nosnou konstrukcí.  

power_fix-2-350x175

Hybridní Polymer Power Fix

Jednosložkový a trvale elastický tmel s maximální přilnavostí je určený k utěsnění dilatačních a montážních spojů. Má nejen vynikající těsnicí vlastnosti, ale také silnou přilnavost k nejrůznějším stavebním povrchům. Polymer působí jako těsnicí a upevňovací prostředek pro instalaci izolačních profilů Triotherm+ k podkladní nosné konstrukci.

turbo_vint-2-350x175

Fixační šrouby FK-T30

Montážní šrouby blaugelb FK-T30 jsou univerzální upevňovací prostředek pro efektivní bezhmoždinkovou montáž nosných izolačních profilů do nejrůznějších podkladních materiálů (betonu, vápence, plné cihly, dřeva, lehčeného betonu, pórobetonu, příčně děrované cihly apod.). Zároveň je možné je s úspěchem použít pro připevnění samotných oken či dveří do izolačních profilů.

 

 

 

Více informací naleznete na triotherm.cz

Všechny produkty naleznete v sekci PŘEDSAZENÁ MONTÁŽ OKEN TRIOTHERM+

Montážní návod ke stažení ZDE

 

mceclip2

Systém předsazené montáže oken a dveří Triotherm+

Díky jednoduché instalaci systému předsazené montáže Triotherm+ je možno umístit okno do úrovně izolační vrstvy a tím zamezit vzniku tepelných mostů a tepelných ztrát. A to vše bez vysokých nákladů a omezeních při projektování. Jedná se o osvědčený systém vyvinutý profesionály.


Chcete se dozvědět více, napište nám, nebo zavolejte.


M:  +420 774 405 130

T:   +420 312 285 614

E-mail: prodej@meesenburg.cz

 

 

Montážní video předsazené montáže oken a dveří Triotherm+


x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.