Předsazená montáž oken Triotherm+

Systém předsazené montáže Triotherm+ umožňuje vysazení oken do úrovně izolace a tím jejich přímou integraci do fasádního systému. Díky inovativnímu rybinovému spoji jednotlivých profilů se stává manipulace a přeprava na stavbu hračkou. Kompaktní rozměry nosných profilů v kombinaci se spojem pero-drážka umožňují neomezené prodlužování i u větších oken.

Tento systém předsazené montáže vyhovuje těm nejpřísnějším požadavkům při stavbě pasivních, nebo nízkoenergetických domů. V době, kdy se do povědomí stále více dostává naše životní prostředí a zacházení s ním, a kdy jsou směrnice stále náročnější , je třeba u každého stavebního projektu hledat energeticky úsporné řešení. Umístění oken do úrovně izolační vrstvy a jejich přímá integrace do fasádního systému je velkým krokem směrem ke snížení energetické náročnosti a minimalizaci tepelných mostů při montáži oken.

Se systémem blaugelb Triotherm+ je možné zvolit si utěsnění montážní spáry, tak aby bylo vše provedeno profesionálně. Ať už se jedná o multifunkční, komprimační pásku, nebo kombinaci PUR pěny a okenních izolačních fólií. To vše umožňuje certifikovaný systém pro předsazenou montáž.

  • odzkoušený systém v souladu se směrnicí ift MO-01/1 a MO-02/1
  • díky inovativnímu rybinovému spoji nevzniká žádný prořez
  • odolnost proti vloupání RC2, EN 1628-30
  • odzkoušená statická únosnost, vzduchová izolace, zvukový útlum
  • systém Triotherm+ získal certifikát v Institutu pasivních domů PHI

 

Více informací naleznete na triotherm.cz

Všechny produkty naleznete v sekci PŘEDSAZENÁ MONTÁŽ OKEN TRIOTHERM+

Montážní návod ke stažení ZDE

 

mceclip2

Systém předsazené montáže oken a dveří Triotherm+

Díky jednoduché instalaci systému předsazené montáže Triotherm+ je možno umístit okno do úrovně izolační vrstvy a tím zamezit vzniku tepelných mostů a tepelných ztrát. A to vše bez vysokých nákladů a omezeních při projektování. Jedná se o osvědčený systém vyvinutý profesionály.


Chcete se dozvědět více, napište nám, nebo zavolejte.


M:  +420 774 405 130

T:   +420 312 285 614

E-mail: prodej@meesenburg.cz

 

 

Montážní video předsazené montáže oken a dveří Triotherm+


x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.