O nás

Společnost Meesenburg s.r.o. je členem koncernu Meesenburg Group, ktery se pyšní několik staletí dlouhou historií a staví na hodnotách našich zákazníků a majitelů.

Motto společnosti:

Mít radost z práce!

Snažíme se vytvářet spojení mezi tradicí a moderností – především pomocí mnoha zkušeností a vysoké míře inovací. Stejně tak jako i tradiční stavební řemesla musejí neustále hledat nové cesty a vždy se úspěšně prosadit. Abychom mohli doprovázet naše zákazníky na jejich cestě neustálých změn, spoléháme na inovativní a prospěšné koncepty.

 

Naše FILOZOFIE

 Martin_1

  „Jsem pevně přesvědčen, že ten kdo se umí pro něco nadchnout a má radost z práce (Spaß bei der Arbeit), může hodně dokázat a vytvořit něco nového.“

Martin Meesenburg

  martin podpis_1

 

 

  

Přesně podle této filosofie přistupujeme ke své dennodenní práci. Pouštíme se otevřeně a přímo do osvědčených postupů a přibíráme každého sebou - ať už zákazníky, zaměstnance nebo dodavatele. Jen profesionální prací můžeme docílit spokojenosti našich obchodních partnerů. Dlouhodobé partnerství a důvěra je pro nás důležitější než momentální nebo krátkodobý úspěch.

 

 

 

Naše POSLÁNÍ: za tím si stojíme

Chceme být kompetentním partnerem pro výrobní a montážní firmy v oblasti oken a dveří. Naší činností a s pomocí našich zákazníků, chceme přinášet větší estetiku, komfort, funkčnost a bezpečí do našeho bydlení - životního prostoru. Za účelem stálého zlepšování poskytujeme našim zákazníkům a partnerům odborné poradenství, optimální obsluhu, nabízíme systémová řešení a jako vedlejší podporu dáváme k dispozici alternativní výrobky v rámci našich vlastních výrobkových značek.

Naše HODNOTY: na tom stavíme

Zvídavost:

Naším motorem je zájem o zákazníka. Vždy pro něj chceme najít nejlepší řešení. Z tohoto důvodu jsme nuceni kontinuálně sledovat nejnovější změny v oblasti technologií, vědy a životního prostředí. Jen tak držíme krok s posledními trendy doby.

Spolupráce:

Vztahy se zákazníky, dodavateli a spolupracovníky pro nás znamenají jeden společný celek s dlouhodobým partnerstvím založeným na důvěře. Pro pochopení a uspokojení individuálních požadavků je důležitá otevřená a rovná komunikace. Proto je u nás uprostřed všeho dění vždy člověk.

Profesionalita:

Vždy usilujeme o nejvyšší přidanou hodnotu pro naše obchodní partnery. Pro splnění tohoto požadavku, musí být všechny produkty, servis a procesy profesionálně zvládnuty. A je jedno jestli jde o znalosti produktů, stavební branže nebo digitalizaci: naši partneři se na nás mohou spolehnout.

Naše VIZE: to je náš cíl

Každý den pracujeme na tom, udělat svět našich zákazníků o něco jednodušší, aby se každý z nich mohl plně soustředit na svoje klíčové dovednosti. S tímto cílem nastavujeme naše prodejní kanály a servisní služby tak, abychom mohli našim partnerům nabídnout omnichannel-zážitek (vícekanálový zákaznický prožitek).

 

 

Historie Meesenburg Group

Jak a kdy to všechno začalo a jakou cestu jsme ušli?
9C5B71DE-26AA-4B2C-8937-10E1B3E58BB2

 

Historie Meesenburg CZ&SK


Seznamte se s naším česko-slovenskými vývojem.

 historie cz_1

 

Od vzniku firmy až do současnosti se společnost rozrostla několikanásobně, nyní má téměř 30 zaměstnanců, na 800 pravidelných odběratelů a kontinuálně rostoucí obrat.

 mapa svět

blagelb

Blaugelb

Dobrý produkt má svoji hodnotu, ale více produktů, které jsou spolu odladěny a odzkoušeny přinášejí plnohodnotný systém. Jako jedna z prvních vlastních značek na trhu nabízí značka blaugelb dlouhou tradici.

 

Motto Společnosti:

Osvědčený systém vyvinutý profesionály

Produkty

Více o společnosti

 

stroxx

Stroxx

Tato značka přesvědčí jak řemeslníky tak i kutily svým designem, kvalitou a poměrem cena-výkon. Evropské výrobky precizně a perfektně navržené chytrými hlavami jsou plně srovnatelné s High-End produkty.

Motto Společnosti:

Značka pro profesionály od profesionálů

 

Produkty

Více o společnosti 

 

 

triotherm

Blaugelb Triotherm+


Systém předsazené montáže oken a dveří.

Díky jednoduché instalaci systému předsazené montáže Triotherm+ je možno umístit okno do úrovně izolační vrstvy a tím zamezit vzniku tepelných mostů a tepelných ztrát. A to vše bez vysokých nákladů a omezeních při projektování.

Motto Společnosti:

Osvědčený systém vyvinutý profesionály

 

Produkty

Více o společnosti

 

 

stroxxenergy

Stroxx Energy

STROXX ENERGY nabízí špičková řešení pro využití solární energie a tepelná čerpadla pro vytápění i ohřev vody. Hlavním cílem je pomoci svým zákazníkům snížit spotřebu energie a emise skleníkových plynů a zároveň jim v tomto procesu ušetřit peníze. Začněte s přechodem na obnovitelné zdroje energie již dnes! Díky našim rozsáhlým znalostem a zkušenostem vám můžeme pomoci přejít k udržitelnější budoucnosti.

Motto společnosti:

Pro budoucnost s čistou energií

 

Produkty

Více o společnosti

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.