Deventer

deventer

Deventer se zaměřuje na výrobu těsnících systémů, úzkotěsných profilů, těsnění dveří a oken, prahů, požárně odolných systémů a dalších komponentů, které přispívají k vytvoření energeticky efektivních, bezpečných a esteticky příjemných stavebních řešení.

Klíčovou vlastností značky Deventer je kvalita jejích výrobků. Společnost pečlivě vybírá materiály a používá moderní výrobní technologie, aby zajistila, že její produkty jsou odolné, odolávají povětrnostním vlivům a poskytují efektivní těsnost. Deventer také investuje do výzkumu a vývoje, aby udržovala svou pozici na trhu a reagovala na nové trendy a požadavky zákazníků.

Deventer je mezinárodně uznávanou značkou, která se prodává po celém světě. Společnost spolupracuje s prodejci, stavebními firmami a architekty, aby zajistila dostupnost svých produktů a poskytla zákazníkům kompletní řešení pro jejich stavební projekty.

Značka Deventer je spojována se spolehlivostí, kvalitou a inovacemi v oblasti stavebních komponentů. Její produkty přispívají k vytvoření moderních a energeticky úsporných staveb s vysokým standardem těsnosti a bezpečnosti.

Cena

1434
11434
14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.