Zdravé větrání bez ztráty tepla

Flexibilní trubkové nástěnné větrací přístroje AEROTUBE s možností dodatečných úprav a vylepšení – od pasivního DD, přes motorický s ventilátorem AZ až po větrací systém s rekuperací WRG Smart s možností manuálního nebo elektrického uzávěru větracího zařízení.

AEROTUBE WRG smart: Průtok vzduchu: až 45 m3/h

Aktivní přivětrávání, odvětrávání nebo střídavé přivětrávání a odvětrávání s rekuperací a účinností zpětného získávání tepla až 90 % (A+), s ovládáním na zařízení nebo prostřednictvím aplikace SIEGENIA Comfort se širokou škálou nastavení pro různé časy jednotlivých dní v týdnu až po automatické řízení na základě relativní vlhkosti a teploty, kdy si AEROTUBE sám reguluje otáčky ventilátoru.

Samostatný nebo párový provoz bez propojení kabely prostřednictvím WiFi, i nad rámec jedné místnosti pro lepší provětrávání prostoru.

 

AEROTUBE AZ Smart: Průtok vzduchu: až 58 m3/h

Aktivní přivětrávání nebo odvětrávání, ovládání prostřednictvím aplikace.

 

AEROTUBE DD 110 nebo 160: Průtok vzduchu: 28 m3/h

S akustickým útlumem až 75 dB a uzávěrem proti tlaku větru a alternativním elektrickým uzávěrem.
Pasivní přivětrávání nebo odvětrávání při 10 Pa s průměrem větrací trubky 110 mm nebo 160 mm.

 
 

Tyto systémy zabezpečují možnost větrání i při použití venkovní stínící techniky.

 

SIEGENIA AERO se pomocí celého spektra decentrální větrací techniky stará o zdravé klima místností. Využívá k tomu výkonné okenní nebo nástěnné větráky.

Tyto systémy spojují vysoký průtok vzduchu, zvukový útlum a energetickou efektivitu s chytrým komfortem a dají se téměř neviditelně integrovat do fasády nebo okna, čímž se stávají vhodné také pro památkově chráněné objekty, kde už klasické větrání naráží na hranice svých možností. S kvalitou vzduchu, ochranou stavby a komfortním provozem s důrazem na zdravé prostředí tak roste i hodnota nemovitosti a zvyšuje se komfort místností.

Výkonné modulární okenní větrací přístroje pro moderní fasády AEROMAT VT, které se přizpůsobují individuálním požadavkům projektu na akustický útlum a průtok vzduchu ve stavební hloubce a délce. Nabízí možnost variabilního ovládání na základě vlhkosti, teploty, CO2 a VOC prostřednictvím aplikace. Možnost o doplnění různých typů filtrů, např. filtr NOx, který nechá hluk ulice a emise venku. Dále díky využití odpadního tepla si doma většinu tepla udržíte.

Montáž do okenního překladu
Montáž do okenního překladu
Montáž pod parapetem
Montáž pod parapetem
Montáž svisle vedle okna
Montáž svisle vedle okna
  • AEROMAT VT DS jako pasivní větrací přístroj
    Individuálně regulovatelný prostup množství vzduchu probíhá na základě přirozeného tlakového rozdílu mezi chladným venkovním vzduchem a zahřátým, použitým vzduchem v místnosti.
  • AEROMAT VT RS jako větrací přístroj s motorickým provozem
    Vysloveně tichý radiální ventilátor nabízí vysoký až trojstupňový průtok vzduchu a efektivní akustický útlum.
  • AEROMAT VT WRG se zpětným získáváním tepla
    Kombinuje výše uvedené výhody s tepelným stupněm účinnosti a pojistkou proti přemrznutí a různými inteligentními možnostmi ovládání.
x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.