Jak na novostavby 2024

Nenechte si ujít zajímavou akci pořádanou Centrem pasivního domu v rámci veletrhu FOR PASIV, která se koná  16.2.2024 v čase od 14:00 do 17:00 v areálu PVA EXPO Praha - Letňany, Beranových 667, 199 00 Praha 9, přednáškový sál. 

ŘEŠÍTE, JAK SI POSTAVIT ZDRAVÝ, KOMFORTNÍ A PŘITOM ENERGETICKY ÚSPORNÝ DŮM? HLEDÁTE INSPIRACI ČI RADU OD SKUTEČNÝCH ODBORNÍKŮ?

Dům staví většina z nás jen jednou za život a často se jedná o tu největší životní investici. Určitě se proto vyplatí svoje vysněné bydlení důkladně naplánovat a své plány konzultovat s odborníky. Ti dokážou snadno odhalit, co se skrývá za líbivými fotkami z katalogu, vysvětlit vám, na co si dát pozor a nasměrovat vás k optimálnímu konceptu, který bude zapadat nejen do vašich představ, ale bude i zohledňovat možnosti vašeho pozemku a vaše případné finanční limity.

ZÍSKEJTE TIPY, NAČERPEJTE INSPIRACI A SEZNAMTE SE S OSVĚDČENÝMI POSTUPY, KTERÉ VÁM POMOHOU PROMĚNIT SEN O KOMFORTNÍM DOMOVĚ VE SKUTEČNOST.

Na dvou příkladech pasivních domů vám představíme přístup architektů k návrhu včetně jejich zkušeností z realizace.
Na ně naváží výrobci a dodavatelé materiálů, technologií a diagnostiky. Výrobci a dodavatelé doporučí způsob zabudování produktů tak, aby byly zachované nejlepší vlastnosti (materiálů, technologií, služeb) a to včetně návaznosti na produkty dalších firem.

Nenechte si ujít příležitost a zeptejte se předních odborníků z řad partnerů Centra pasivního domu, kteří vám budou k dispozici i pro osobní konzultace.

Fórum se koná v rámci 11. ročníku veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb v přednáškovém sále veletržního areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, na kterém bude mít CPD také své poradenské centrum a stánek, v němž budou vystavovat členové CPD - PROPASIV s.r.o., Schöck-Wittek s.r.o., ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o., Evora CZ, s.r.o. a samozřejmě Meesenburg s.r.o., který představí systém předsazené montáže oken a dveří Blaugelb Triotherm+

Účast na Fórum je zcela ZDARMA a navíc od  CPD obdržíte vstupenku na samotný veletrh. Stačí jen vyplnit registrační formulář na stránkách Centra pasivního domu - odkaz zde.

Odkaz na původní článek Centra pasivního domu zde.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.