Bruska Mirka excentrická DEROS 5650CV 125/150MM

Kód: 25723
Skvělá cena
Značka: Mirka
ZDARMAZDARMA 16 033 Kč –5 %
25723 BC COATINGS MIRKA GSANDERMID56502CAAN
16 033 Kč –5 % 15 231 Kč 12 588 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Excentrická bruska Mirka DEROS 5650CV 125/150MM. Vysoce účinný bezuhlíkový motor se snímačem vibrací a připojením Bluetooth. Lehká, tichá a výkonná. Kompaktní provedení pro těžko přístupná místa.

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Díky patentovanému vysoce účinnému bezuhlíkovému motoru je Mirka DEROS vybavena dostatečnou energií pro rychlé dokončení brusné operace. Její skutečný výkon je srovnatelný s konvenčními elektrickými bruskami o výkonu 350W a zaručuje udržení konstantních otáček i při vysokém pracovním zatížení.

deros-appl 

 

Na rozdíl od běžných elektrických brusek má bruska DEROS také "uzavřenou konstrukci", která zabrání pronikání prachu do motoru, čímž minimalizuje opotřebení a poškození a přispívá k ultra-spolehlivosti a dlouhé životnosti s minimální potřebou údržby.

 central_air_inlet 

 

Bruska nabízí nízký profil a nízkou hmotnost, což usnadňuje práci. Je symetrická, což umožňuje snadné použití jak pravou, tak levou rukou. Poskytuje více prostoru pro prsteníček a malíček, což vede k uvolněnějšímu a kontrolovanému uchopení. Dlouhé tělo brusky umožňuje pohodlné dvouruční držení. Ovládání otáček je jednoduché díky funkci start / stop.

mirka-deros-if-award-2014mirka-deros-red-dot-award-winner-2014  

Výhody:

 • Vysoce účinný bezuhlíkový motor
 • Snímač vibrací a připojení Bluetooth
 • Lehký, tichý a výkonný stroj
 • Nízké nároky na údržbu
 • Ploché provedení pro těžko přístupná místa
 • Řešení 2 v 1: lze použít kotouč Ø 150 mm a  Ø 125 mm
 • Napětí 230 V
 • Spotřeba energie 350 wattů
 • Rychlost 4000-10 000 /min
 • Zdvih 5,0 mm
 • Brusný kotouč Ø 125 / 150 mm

Rozsah dodávky: 

 • 1x brusný kotouč Ø 125
 • 1x brusný kotouč Ø 150 mm
 • 1x brusný talíř Ø 125
 • 1x brusný talíř Ø 150 mm
 • 5x brusný kotouč (P80, P120, P180, P240, P320)  Ø 125
 • 5x brusný kotouč (P80, P120, P180, P240, P320)  Ø 150 mm
 • Otevřený klíč SW 24
 • šestihranný klíč
 • síťový kabel v pouzdře Mirka


Tato bruska je ideální pro malíře, dekoratéry a profesionály v dřevařském průmyslu. Umožňuje snadný pohyb v prostoru a nepotřebuje externí napájení. Díky svému obouručnímu držení je vynikající pro náročné broušení, například při odstraňování nátěrů. Díky nízké konstrukci umožňuje dobrou kontrolu během broušení, protože ruka je blízko povrchu.

V dřevařském průmyslu se bruska DEROS osvědčuje při zpracování nábytku, barev, laků a umělého kamene. Její nový podložný talíř zlepšuje odsávání nebezpečného dřevního prachu a zabraňuje dalším nechtěným operacím v důsledku výskytu prachu během lakování. Bruska je vysoce efektivní a vytváří hladký povrch.

V lodním a automobilovém průmyslu je Mirka DEROS vhodná pro práci na vertikálních plochách. Stejně jako v jiných oborech umožňuje snadný pohyb v prostoru bez potřeby externího napájení. Díky nízké konstrukci umožňuje dobrou kontrolu během broušení, protože ruka je blízko povrchu.

mirka-deros-marine-boat-application 

Digitální řešení povrchové úpravy.
Výchozím bodem aplikace myMirka bylo nabídnout jednoduchý způsob péče o ruce při broušení. Do našich nejoblíbenějších elektrických brusek jsme přidali integrovaný snímač vibrací a technologii Bluetooth® a vyvinuli jsme aplikaci myMirka. Díky myMirka máte přístup k mnoha datům nástroje a také si můžete registrovat záruku prostřednictvím aplikace.

mirka-deros-intelligent-bluetooth

Chcete-li pokračovat ve zlepšení zkušeností s digitální Mirka aplikací, tak spustíme ovládací panel myMirka Dashboard. Jedná se o novou platformu IoT se službami: myTools a myWorkers, tyto služby vizualizují veškeré nářadí Mirka, které je na pracovišti. Neustále do naší aplikace přidáváme nové užitečné funkce a připojujeme více elektrického nářadí.

To vše je na dosah ruky. Poznejte povrchovou úpravu novým způsobem.

Digitální řešení Mirka je vzdáleno pouze na jedno kliknutí.

 MyMirka

Stáhnout aplikaci myMirka®

app-store-logo google-play-logo

myMirka je k dispozici zdarma (možnost nákupů v aplikaci). Neustále přidáváme nové funkce. Ujistěte se, že je vaše aplikace aktuální. Stáhli jste si aplikaci a chcete využívat všech výhod, které aplikace poskytuje, tak Vám doporučujeme zaregistrovat se jako uživatel.

Šťastné broušení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické + AKU nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
id: 25723
Kód: 0428536
EAN: 6416868241426

Mirka Deros 5650 CV

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 22.5.2023
Moc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mirka

Mirka je přední světová značka specializující se na výrobu brusných materiálů, nástrojů a systémů pro povrchovou úpravu. Společnost byla založena v roce 1943 ve Finsku a od té doby se stala respektovaným lídrem v oboru.

Mirka se zaměřuje na poskytování kompletních řešení pro brusení, leštění a povrchovou úpravu v různých odvětvích, včetně stavebnictví, automobilového průmyslu, nábytkářství, dřevařského průmyslu a dalších. Jejich sortiment zahrnuje brusné kotouče, brusné papíry, brusné pásy, brusné sítě, lešticí materiály, brusné stroje a další příslušenství.

Mirka je známá svou inovativní technologií, která zajišťuje efektivní a precizní výsledky. Jednou z hlavních inovací je systém bezprašného brusení, nazvaný "Dust-Free Sanding" (DFS). Tento systém využívá speciálních brusných materiálů a brusných strojů, které minimalizují vznik prachu při brusení, což zlepšuje zdraví a bezpečnost uživatelů a zajišťuje čisté pracovní prostředí.

Mirka také investuje do výzkumu a vývoje nových technologií, aby zákazníkům poskytovala nejnovější a nejlepší brusné materiály a nástroje. Značka si klade důraz na kvalitu svých produktů a jejich odolnost v náročných pracovních podmínkách.

Díky svému vynikajícímu výkonu a spolehlivosti se Mirka stala preferovanou volbou profesionálů po celém světě. Jejich produkty jsou vyhledávané pro svou schopnost dosáhnout vysokého standardu povrchové úpravy a optimálního výsledku.

Značka Mirka je symbolem excelence, inovace a kvality v oblasti brusných materiálů a nástrojů.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.