Přísavka na sklo Bohle BO603 - trojbodová, nosnost 100 kg

Kód: 2841
2 139 Kč 1 768 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Tříbodová přísavka na sklo značky BOHLE. Průměr přísavek 120mm, nosnost 100 kg. Vyměnitelné gumy. Kvalita od známého výrobce.

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Slouží pro bezpečnou manipulaci se sklem nebo podobným nákladem.  Je vhodná zejména pro materiály s rovným, hladkým povrchem.  

Guma přísavky je u manipulátorů výměnná.  
 
BOHLE je renomovaná německá značka a je zárukou nejvyšší kvality zpracování a použitých materiálů. 
 
Technické parametry:
 • průměr přísavky 120 mm
 • počet přísavek 3
 • max. hmotnost přenášeného nákladu 100 kg
 • směr přenášení nákladu - paralelně s gumou přísavky
 • vhodné pro sklo, plast, kov, mramor, povrchově upravené dřevo
 • kovové tělo
 • ergonomický plastový úchyt 
Výhody:
 • ideální pro přepravu velkých a těžkých nákladů
 • zrychluje montáž 
 • zvyšuje bezpečnost při manipulaci se sklem
 • pomáhá zabránit rozbití skla a jiného přenášeného materiálu
 • kvalitní provedení zaručené výrobcem BOHLE

Doplňkové parametry

Kategorie: Přísavky na sklo
id: 2841
Kód: 6601017905
EAN: 4010122603016

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bohle

Společnost Bohle je přední mezinárodní dodavatel a výrobce technických materiálů, nástrojů a zařízení pro průmysl skla, zrcadel a keramiky. Byla založena v roce 1923 a od té doby si vytvořila silnou pozici na trhu díky svému širokému sortimentu kvalitních produktů a služeb.

Bohle se specializuje na poskytování komplexních řešení pro zpracování skla a keramiky. Jejich sortiment zahrnuje různé kategorie produktů, jako jsou sklenářské nástroje, nářadí, chemikálie, příslušenství, technologie a zařízení pro zpracování skla, stojany na zrcadla, držáky, systémy pro zasklívání a mnoho dalšího. Bohle také nabízí odborné poradenství a školení pro zákazníky, aby jim pomohla dosáhnout vynikajících výsledků ve svých projektech.

Společnost Bohle je známá svou vysokou kvalitou produktů a služeb. Jejich výrobky jsou vyrobeny s důrazem na přesnost, spolehlivost a bezpečnost. Bohle také sleduje neustálý technologický vývoj a inovace, aby byla schopna nabízet moderní a efektivní řešení pro své zákazníky.

Značka Bohle si udržuje vynikající pověst díky své dlouholeté tradici, inovacím, kvalitě produktů a služeb. Jejich odhodlání k excelenci a spokojenosti zákazníků je základem jejich podnikání. Bohle je preferovaným dodavatelem pro profesionály a odborníky v oblasti skla, zrcadel a keramiky po celém světě.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.