Ořech

Nejprodávanější

24502 ORECH
 
od 186 Kč
1 položek celkem

Cena

186187
1186187

Použití

Materiál

Hloubka

Položek k zobrazení: 1
24502 ORECH
od 186 Kč
24502

Vnitřní plastové parapety jsou vyráběny v šířkách od 150 mm do 600 mm extruzí PVC v maximální délce 6 m. Plastové parapety patří mezi nejběžněji používané parapet a jsou oblíbené především díky jednoduché montáži a údržbě. Vrchní vrstva parapetů je opatřena vysoce odolnými dekorativními PVC fóliemi s elegantní strukturou. Povrch snadno odolává mechanickému poškození a poškrábání, odolává působení vody a běžnému zatížení dekorativními předměty jako jsou květináče a truhlíky. Parapety všek nejsou pochůzným stavením prvkem.

Pro manipulaci a montáž je povrch parapetu opatřen ochrannou krycí folií, kterou je nutné po montáži a zapravení odstranit. Úprava při montáži je jednoduchá pilkou s menšími zuby, nebo úhlovou bruskou. K parapetům dodáváme barevně odpovídající boční plastové krytky.

Vlastnosti vnitřních plastových parapetů:

 • Vnitřní okenní komůrkové parapety z tvrzeného PVC.
 • Plastové parapety odolají i trvalému zatížení teplotami nad 60°C
 • Plastové parapety vyžadují pouze základní údržbu a jsou odolné proti většině čistících prostředků pro domácnost
 • Jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu.
 • Plastové parapety mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti.
 • Velmi snadno se zpracovávají. Lze je zpracovat úhlovou bruskou, ruční pilkou, nebo elektrickou pokosovou pilou.
 • Parapety jsou vyráběny z tvrzeného polivinylchlóridu, který se používá při výrobě plastových oken a dveří.
 • Parapet je potažen vysoce kvalitní fólií se zvýšenou odolností proti poškrábání, se zvýšenou odolností vůči UV záření.
 • Parapet je opatřen krycí ochrannou fólií proti poškození během přepravy a montáže.
 • Křížová konstrukce komor uvnitř parapety plní funkci výztuže a tím dodává parapetu vysokou pevnost.
 • Plastové parapety jsou odolné vůči vlhkosti.

 

Vnitřní PVC okenní parapety jsou oblíbenou volbou pro interiéry díky svým vlastnostem a výhodám. Mezi hlavní výhody PVC parapetů patří odolnost vůči vlhkost, snadná údržba, široká nabídka stylů a barev, trvanlivost a bezpečnost. Jsou odolné vůči opotřebení, škrábancům a slunečnímu záření a jsou vhodné i do vlhkých prostředí jako jsou koupelny, nebo kuchyně.

Můžete je zvolit ve standardní bílé barvě nebo si vybrat ze škály dřevěných dekorů. PVC parapety mohou být výhodnou volbou pro ty, kteří hledají praktické a odolné parapety s jednoduchou údržbou. V naší nabídce najdete také veškeré příslušenství pro montáž vnitřních plastových parapetů.

 

Technický nákres vnitřních plastových parapetů

 

Proč nakoupit parapety v obchodě Meesenburg?

 • Dlouhá historie společnosti a 100% spolehlivost dodání - Společnost Meesenburg s.r.o. je členem koncernu Meesenburg Group, který se pyšní více než 265 let dlouhou historií a patří k největším evropským dodavatelům okenních parapetů, jsme silný a spolehlivý partner pro Vaši stavbu.
 • Ověřená kvalita dodávaných parapetů - Naše parapety jsou prověřeny stovkami zakázek spokojených zákazníků.
 • Parapety formátujeme na zakázku podle přání a potřeb zákazníka - Vámi objednané parapety nařežeme na míru tak, aby pro Vás byla manipulace a montáž co nejjednodušší.
 • Snadné objednání online - Parapety můžete objednat v několika málo krocích v našem online konfigurátoru.
 • Rychlost doručení - Zakládáme si na rychlém dodání objednaných parapetů. Díky vlastním skladovým kapacitám jsme schopni dodat objednané parapety skladem do 3 dnů od objednání.
 • Vždy výhodná cena dodávaných parapetů - Vždy Vám můžeme nabídnout skvělou cenu na skladové parapety, ale i na ty dodávané na zakázku v barvě dle Vašeho přání.
 • Velké skladové zásoby - disponujeme vlastními sklady o kapacitě 5000 m2. Jsme tak schopni dodat parapety na zakázku do 1-3 dnů od objednání.
 • Široký výběr vnitřních i venkovních parapetů - Vyberte si z řady barev a dekorů.  Naší nabídku vnitřních i venkovních parapetů neustále rozšiřujeme. U nás si tak vybere každý!
 • Odborné poradenství - Pokud si nevíte s výběrem parapetů rady, obraťte se na naše odborníky, kteří Vám s výběrem a nákupem parapetů rádi poradí.

 

Pozn.:

Z kapacitních důvodů parapety na míru neřežeme na počkání, ale během 1 - 2 pracovních dní.

 

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis
x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.