Komunikační most ABUS ONE WiFi bridge - bílý

Kód: 34402
Novinka Tip
Značka: Abus
3 656 Kč 3 021 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

BLUETOOTH® WI-FI BRIDGE HOMETEC PRO CFW3100 komunikační most pro SMART zařízení ABUS. Bez ohledu na to, kde se nacházíte: S Wi-Fi mostem HomeTec Pro Bluetooth® můžete otevřít přední dveře, balkónové dveře, okno odkudkoli.

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

HOMETEC PRO CFW3100 komunikační most pro SMART zařízení ABUS. Přístup v reálném čase odkudkoli a hlasové ovládání přes Amazon Alexa a Google Assistant.

Díky HomeTec PRO CFW3100 Bluetooth® Wi-Fi  můžete  pohon elektronického zámku dveří HomeTec Pro  odkudkoli zkontrolovat, kdo a kdy otevřel vaše přední dveře. Stejně tak jako motorické kliky Wintecto ONE.

Vlastnosti:

  • Síť Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz).
  • Je vyžadováno připojení k internetu.
  • Volná zásuvka (230V), max. 5 metrů od pohonu zámku dveří.
  • Pro pohon dveřního zámku HomeTec Pro Bluetooth®CFA3100.
  • Zamkněte/odemkněte a otevřete dveře na dálku pomocí aplikace.
  • Zkontrolujte historii přístupu na cestách.
  • Používejte hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Home.

 

madeingermany

 

wi-fi-bridge-hometec-pro-CFW3100-Meesenburg-4

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorické zámky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.11 kg
Použití: Vnitřní
Zařízení: SMART kliky, SMART zámky

Video aktivace Amazon Alexa

Video aktivace Google asistenta

Video nastavení

Video přidání administrátora

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.5.2024
+ Česká aplikace, funguje skvěle

Slouží k ovládání kliky Wintecto na dálku otevřu dveře. Zvažuji, že dokoupím klávesnici, nebo čtečku na otisk prstů. Montáž kliky bez vrtání. Stačilo vyndat starou kliku a nasadit novou. Spárování s klikou bylo velmi snadné a intuitivní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

abus

Abus je přední mezinárodní značka specializující se na výrobu bezpečnostních a ochranných systémů. Společnost byla založena v roce 1924 v Německu a od té doby se etablovala jako jedna z předních firem v oblasti zabezpečení a ochrany.

Abus nabízí širokou škálu produktů, které zahrnují bezpečnostní zámky, alarmy, kamerové systémy, sejfů a další bezpečnostní prvky. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby chránily majetek, zajišťovaly osobní bezpečnost a minimalizovaly rizika zlodějství a vandalismu.

Bezpečnostní zámky Abus jsou známé svou vysokou kvalitou, odolností a spolehlivostí. Jsou vyrobeny z pevných materiálů a využívají inovativní technologie, které brání manipulaci a neautorizovanému přístupu. Abus také nabízí různé typy zámků, jako jsou dveřní zámky, visací zámky, zámky na kola a další, aby pokryla různé potřeby a aplikace.

Kromě zámků se Abus také specializuje na bezpečnostní systémy, jako jsou alarmy a kamerové systémy. Tyto systémy poskytují monitorování a detekci nežádoucích událostí a umožňují včasné upozornění a reakci. Společnost Abus se neustále snaží inovovat a vyvíjet nové technologie a produkty, které odpovídají nejnovějším bezpečnostním výzvám a požadavkům.

Abus je známý svou dlouhou tradicí, kvalitou svých výrobků a spolehlivostí. Je preferovanou volbou pro zabezpečení domů, firem, veřejných institucí a dalších objektů po celém světě. Společnost Abus se také aktivně angažuje v osvětových kampaních a vzdělávání veřejnosti o důležitosti bezpečnosti a prevence zločinu.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.