Cylindrická vložka ABUS D6N s knoflíkem, 5 klíčů

Kód: 16452 24679 25431 27913 Zvolte variantu
897 Kč 929 Kč 941 Kč 941 Kč od 897 Kč 741 Kč bez DPH 768 Kč bez DPH 778 Kč bez DPH 778 Kč bez DPH od 741 Kč bez DPH
Skladem Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
27.9.2023 12.10.2023 12.10.2023 12.10.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Bezpečnostní cylindrická vložka ABUS D6N s knoflíkem, 5 klíčů, třída 3

Detailní informace

Servis a služby
Servis a služby
Využijte množství výhod
Využijte množství výhod
Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Expresní odeslání
Expresní odeslání

Detailní popis produktu

Bezpečnostní cylindrická vložka třídy 3 do bezpečnostního kování.
Vhodná pro zabezpečení vstupních dveří (např. vchod do bytu, rodinného domu, bytového domu, firmy apod.)

 

  • Vysoká odolnost proti odvrtání (tvrzená stavítka).
  • Odolnost proti vyplanžetování.
  • Precizní šestistavítkový systém.
  • Povrchová úprava - NIKL.
  • Oboustranný klíč.
  • Standardně dodávána s pěti klíči.
  • Bezpečnostní karta pro výrobu dalšího klíče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše pro dveře
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

abus

Abus je přední mezinárodní značka specializující se na výrobu bezpečnostních a ochranných systémů. Společnost byla založena v roce 1924 v Německu a od té doby se etablovala jako jedna z předních firem v oblasti zabezpečení a ochrany.

Abus nabízí širokou škálu produktů, které zahrnují bezpečnostní zámky, alarmy, kamerové systémy, sejfů a další bezpečnostní prvky. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby chránily majetek, zajišťovaly osobní bezpečnost a minimalizovaly rizika zlodějství a vandalismu.

Bezpečnostní zámky Abus jsou známé svou vysokou kvalitou, odolností a spolehlivostí. Jsou vyrobeny z pevných materiálů a využívají inovativní technologie, které brání manipulaci a neautorizovanému přístupu. Abus také nabízí různé typy zámků, jako jsou dveřní zámky, visací zámky, zámky na kola a další, aby pokryla různé potřeby a aplikace.

Kromě zámků se Abus také specializuje na bezpečnostní systémy, jako jsou alarmy a kamerové systémy. Tyto systémy poskytují monitorování a detekci nežádoucích událostí a umožňují včasné upozornění a reakci. Společnost Abus se neustále snaží inovovat a vyvíjet nové technologie a produkty, které odpovídají nejnovějším bezpečnostním výzvám a požadavkům.

Abus je známý svou dlouhou tradicí, kvalitou svých výrobků a spolehlivostí. Je preferovanou volbou pro zabezpečení domů, firem, veřejných institucí a dalších objektů po celém světě. Společnost Abus se také aktivně angažuje v osvětových kampaních a vzdělávání veřejnosti o důležitosti bezpečnosti a prevence zločinu.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.