Bruska Mirka excentrická DEOS 353CV 81X133MM

Kód: 33079
Novinka Tip Doprava ZDARMA
Značka: Mirka
19 663 Kč / ks 16 250 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Vibrační bruska Mirka DEOS 353CV 81 x 133mm. Vysoce účinný bezuhlíkový motor se snímačem vibrací a připojením Bluetooth. Zdvih 3,0mm, centrální odsávání. Lehká, tichá a výkonná. Kompaktní provedení pro těžko přístupná místa.

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Výkonná a kompaktní elektrická vibrační bruska Mirka® DEOS 353CV je členem rodiny elektrických brusek Mirka. Plochý design s výškou pouhých 10 cm poskytuje vysokou manévrovatelnost a zajišťuje přesný a efektivní brusný výkon. Tato malá a lehká bruska je vybavena bezuhlíkovým motorem a je vhodná zejména pro broušení profilů a těžko přístupných míst. Optimalizovaná ergonomie umožňuje pohodlné uchopení. Samostatný vypínač on/off zaručuje snadnou a bezpečnou manipulaci. DEOS má integrovaný snímač vibrací a připojení Bluetooth. Vibrační senzor umožňuje sledovat aktuální hodnoty vibrací v aplikaci myMirka.

Tento silný a kompaktní elektrický brusný hoblík Mirka® DEOS 353CV je nejnovějším členem rodiny elektrického nářadí Mrika. Jeho výška je pouhých 10cm. Kompaktní a velmi nízký profil hoblíku poskytuje vysokou manévrovatelnost a pomáhá k dosažení precizního a efektivního brusného výkonu. Tento malý a lehký hoblík je samozřejmě vybaven bezkartáčovým motorem.

3768744-3_bruska-mirka-excentricka-deos-353cv-81x133mm

Optimalizovaná ergonomie umožňuje pohodlné držení při používání. Díky nízkému profilu a malému rozměru je Mirka® DEOS 353CV ideální pro broušení plničů a primerů. Hoblík má snadno ovladatelnou páku pro ovládání otáček motoru. Má také samostatný vypínač pro snadnou a bezpečnou manipulaci.
Mirka® DEOS je vybaven integrovaným čidlem vibrací a technologií Bluetooth. Senzor vibrací umožňuje zobrazit aktuální úroveň vibrací prostřednictvím aplikace myMirka ( ke stažení pro tablety a mobily). V kombinaci s brusivem Mirka NET nabízí tento hoblík rychlé, účinné a bezprašné broušení se skvělým výkonem.

Díky patentovanému vysoce účinnému bezuhlíkovému motoru je Mirka DEOS 353 CVvybavena dostatečnou energií pro rychlé dokončení brusné operace. Její skutečný výkon je srovnatelný s konvenčními elektrickými bruskami a zaručuje udržení konstantních otáček i při vysokém pracovním zatížení.

Na rozdíl od běžných elektrických brusek má bruska DEOS také "uzavřenou konstrukci", která zabrání pronikání prachu do motoru, čímž minimalizuje opotřebení a poškození a přispívá k ultra-spolehlivosti a dlouhé životnosti s minimální potřebou údržby.

Bruska nabízí nízký profil a nízkou hmotnost, což usnadňuje práci. Je symetrická, což umožňuje snadné použití jak pravou, tak levou rukou. Poskytuje více prostoru pro prsteníček a malíček, což vede k uvolněnějšímu a kontrolovanému uchopení. Dlouhé tělo brusky umožňuje pohodlné dvouruční držení. Ovládání otáček je jednoduché díky funkci start / stop.

Výhody produktů Mirka:

 • Snadné připojení nástrojů
 • Bezprašné a čisté prostředí
 • Lepší ergonomie
 • Méně vibrací
 • Méně hluku
 • Lepší a stabilní kvalita povrchu
 • Rychlejší výsledky

Technické parametry:

 • Příkon (W) - 250
 • Vstupní napětí (V) - 220 - 240
 • Rychlost (otáčky/min) - 5000 až 10000
 • Zdvih (mm) - 3
 • Velikost podložného talíře (mm) - 81 x 133
 • Váha (kg) - 0,97
 • Úroveň hluku (dB) - 69
 • Množství vibrací - (m/s2) - 2,6
 • Konektivita - Bluetooth
 • Systém odsávání - centrální odsávání
 • Hlavní frekvence (Hz) - 50/60

V dřevařském průmyslu se bruska DEOS osvědčuje při zpracování nábytku, barev, laků a umělého kamene. Její nový podložný talíř zlepšuje odsávání nebezpečného dřevního prachu a zabraňuje dalším nechtěným operacím v důsledku výskytu prachu během lakování. Bruska je vysoce efektivní a vytváří hladký povrch.

V lodním a automobilovém průmyslu je Mirka DEOS vhodná pro práci na vertikálních plochách. Stejně jako v jiných oborech umožňuje snadný pohyb v prostoru bez potřeby externího napájení. Díky nízké konstrukci umožňuje dobrou kontrolu během broušení, protože ruka je blízko povrchu.

 

Digitální řešení povrchové úpravy.


Delta bruska Mirka DEOS má integrovaný snímač vibrací a Bluetooth®. Připojte svůj nástroj k aplikaci myMirka se svým mobilním zařízením a získejte podrobnosti o vibracích, rychlosti a využití, abyste mohli chytřeji pískovat a sledovat své využití.

Výchozím bodem aplikace myMirka bylo nabídnout jednoduchý způsob péče o ruce při broušení. Do našich nejoblíbenějších elektrických brusek jsme přidali integrovaný snímač vibrací a technologii Bluetooth® a vyvinuli jsme aplikaci myMirka. Díky myMirka máte přístup k mnoha datům nástroje a také si můžete registrovat záruku prostřednictvím aplikace.

Chcete-li pokračovat ve zlepšení zkušeností s digitální Mirka aplikací, tak spustíme ovládací panel myMirka Dashboard. Jedná se o novou platformu IoT se službami: myTools a myWorkers, tyto služby vizualizují veškeré nářadí Mirka, které je na pracovišti. Neustále do naší aplikace přidáváme nové užitečné funkce a připojujeme více elektrického nářadí.

To vše je na dosah ruky. Poznejte povrchovou úpravu novým způsobem.

Digitální řešení Mirka je vzdáleno pouze na jedno kliknutí.

renderimage
 

Stáhnout aplikaci myMirka®

 

app-store-logo  google-play-logo

myMirka je k dispozici zdarma (možnost nákupů v aplikaci). Neustále přidáváme nové funkce. Ujistěte se, že je vaše aplikace aktuální. Stáhli jste si aplikaci a chcete využívat všech výhod, které aplikace poskytuje, tak Vám doporučujeme zaregistrovat se jako uživatel.

Šťastné broušení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické + AKU nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.