Visací zámek ABUS-Touch Fingerprint 57/50

Kód: 32374
Akční nabídka
Značka: Abus
1 793 Kč 1 482 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Otevírání otisky prstů, až 20 otisků prstů, odolný vůči povětrnostním vlivům, baterie CR2, tvrzená ocel , průměr oka 8mm. Rozměry 50 x 103 x 23 mm, hmotnost 390g.

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Zapomeňte na klíče! S ABUS Touch™ 57 můžete snadno zabezpečit svůj majetek. Stačí jednoduchý dotek a váš přístřešek na kolo nebo skříňka jsou dostupné jen pro vás a to s rychlostí blesku.

Usnadněte si život a zajistěte svůj přístřešek na kolo nebo skříňku pomocí zámku ABUS Touch™ 57 odolného proti povětrnostním vlivům. Stačí se ho dotknout a zámek se otevře. Senzor identifikuje až 20 naprogramovaných otisků prstů z libovolné pozice – bez ohledu na to, jak jsou na ní umístěny. 

Zámek je vybaven vyměnitelnou baterií CR2. A uložené otisky prstů zůstanou zachovány i po výměně baterie. S třmenem z tvrzené oceli a díky jištění oka zámku je Váš majetek zabezpečen tím nejlepším možným způsobem.

Od této chvíle jsou klíče minulostí.

Bezpečnostní třída 8

 

ABUS Touch™ 57 zámek je skvělým řešením pro zabezpečení vašeho kola nebo skřínky. Tento zámek je odolný vůči povětrnostním vlivům a nabízí jednoduché otevírání pomocí otisků prstů. Stačí se dotknout a zámek se otevře.

Senzor tohoto zámku dokáže identifikovat a uložit až 20 různých otisků prstů, bez ohledu na jejich pozici. Registrace otisků prstů je rychlá a snadná. Jako jeden ze dvou administrátorů můžete jednoduše přiložit svůj již zaregistrovaný prst na snímač otisků prstů po dobu tří sekund a aktivovat "Režim registrace" pro další uživatele.

Aby byly uložené otisky prstů bezpečné, můžete spustit "Režim mazání" podržením prstu na snímači po dobu deseti sekund. Tím je náhodné smazání otisků téměř nemožné. Navíc, i po výměně baterie CR2 zůstanou uložené otisky prstů zachovány.

Zámek je vyroben s tělem z pokoveného zinkového odlitku a tvrzeným třmenem Nano Protect™, což zajišťuje maximální odolnost a bezpečnost. Dvojité jištění oka zámku a automatické zamykání zajišťují, že váš majetek je zabezpečen nejlepším možným způsobem.

S průměrem oka 8 mm, rozměry 50 x 95 x 23 mm a hmotností 390 g je tento zámek praktický a snadno přenosný.

 

Zapomeňte na ztracené klíče - s ABUS Touch™ 57 zámkem jsou starosti s nimi minulostí.

red_dot_9 

Vlastnosti:

 • Tělo zámku z pokoveného zinkového odlitku
 • Tvrzený třmen Nano Protect™
 • baterie CR2
 • Kapacitní senzor
 • Lze uložit 20 otisků prstů
 • Dvojité jištění oka zámku
 • Automatické zamykání
 • Pružinový třmen pro automatické otevírání
 • IP certifikace
 • Průměr oka 8mm
 • Rozměry 50 x 103 x 23 mm
 • Hmotnost 390g

Doplňkové parametry

Kategorie: Visací zámky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
EAN: 4003318625817

ABUS Touch Fingerprint

Intro ABUS Touch

Nahrání druhého správce

Obsah balení

Přidání uživatelů

Reset zámku

Uvedení do provozu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

abus

Abus je přední mezinárodní značka specializující se na výrobu bezpečnostních a ochranných systémů. Společnost byla založena v roce 1924 v Německu a od té doby se etablovala jako jedna z předních firem v oblasti zabezpečení a ochrany.

Abus nabízí širokou škálu produktů, které zahrnují bezpečnostní zámky, alarmy, kamerové systémy, sejfů a další bezpečnostní prvky. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby chránily majetek, zajišťovaly osobní bezpečnost a minimalizovaly rizika zlodějství a vandalismu.

Bezpečnostní zámky Abus jsou známé svou vysokou kvalitou, odolností a spolehlivostí. Jsou vyrobeny z pevných materiálů a využívají inovativní technologie, které brání manipulaci a neautorizovanému přístupu. Abus také nabízí různé typy zámků, jako jsou dveřní zámky, visací zámky, zámky na kola a další, aby pokryla různé potřeby a aplikace.

Kromě zámků se Abus také specializuje na bezpečnostní systémy, jako jsou alarmy a kamerové systémy. Tyto systémy poskytují monitorování a detekci nežádoucích událostí a umožňují včasné upozornění a reakci. Společnost Abus se neustále snaží inovovat a vyvíjet nové technologie a produkty, které odpovídají nejnovějším bezpečnostním výzvám a požadavkům.

Abus je známý svou dlouhou tradicí, kvalitou svých výrobků a spolehlivostí. Je preferovanou volbou pro zabezpečení domů, firem, veřejných institucí a dalších objektů po celém světě. Společnost Abus se také aktivně angažuje v osvětových kampaních a vzdělávání veřejnosti o důležitosti bezpečnosti a prevence zločinu.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.