STROXX Nosič desek

Kód: 34416
332 Kč 274 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

STROXX Nosič deskových materiálů o síle  10 - 24 mm a hmotnosti až 80 kg. Ergonomická rukojeť pro bezpečný a pohodlný úchop.

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Přenášejte bezpečně deskové materiály se STROXX Nosičem deskového materiálu. Obtížné přenášení překližkových a jiných velkých desek je  nyní jednodušší než kdykoli předtím. Stačí jen nosič nasadit na horní hranu desky a zvednout!

Díky tomuto nosiči můžete přenášet deskový materiál sami bez rizika poškození materiálu. Jednoduše nasaďte nosič na horní hranu desky a pomocí rukojeti desku zvedněte. Nosič se automaticky přizpůsobí tloušťce materiálu. Čelisti jsou vybaveny protiskluzovým povrchem pro pevný a bezpečný úchop bez poškození, promáčknutí nebo otisků na materiálu.

Ergonomická rukojeť poskytuje pevný a pohodlný úchop. Síla upnutí je závislá na hmotnosti obrobku, takže máte vždy dostatečnou sílu na jeho přenesení.

Ať už kupujete desky v obchodě, převážíte je z jednoho místa na druhé nebo je přesouváte při řezání, STROXX Nosič deskového materiálu je skvělým doplňkem pro každého kutila i profesionála.

Vlastnosti:

  • Ergonomická rukojeť poskytuje pevný a pohodlný úchop.
  • Čelisti s odolným protiskluzovým povrchem pro desky tloušťky 10 - 24 mm.
  • Maximální nosnost 80 kg.
  • Pevný a bezpečný úchop bez poškození, promáčknutí nebo otisků na materiálu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní pomůcky k montážím
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.98 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

stroxx

Německá značka STROXX jako synonymum profesionality. Každý nástroj byl vytvořen s ohledem na nejmenší detail s nejvyššími nároky na kvalitu. Produkty STROXX byly vyvinuty ve spolupráci s předními odborníky, kteří dělají svou práci každý den s radostí, přesností, dokonalostí a vášní. Není to jen o dokončení projektu. Je to o cestě, která k cíli vede. Je to o hrdosti, angažovanosti a zvědavosti při práci na každém projektu. Buďte jeho součástí i vy.

S produkty STROXX získáte řadu profesionálního nářadí s kvalitou zaručenou profesionály. Je jedno o jaký projekt se jedná, ten projekt je Váš. Užijte si ho, dokončete ho. S nářadím značky STROXX bude cesta k cíli jednodušší.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.