Okenní klička BLAUGELB FGS 1758 45°, trn 32mm, včetně šroubů, RAL9016 bílá

Kód: 15491
50 Kč 41 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Možnosti doručení
Okenní klička FGS 1758, 45°, čtyřhran 7x32mm, včetně šroubů M5x40mm, RAL 9016 bílá

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Okenní klika blaugelb FGS 1758 45° z hliníku podmaňuje svou elegancí a přímočarostí a je ozdobou každého okna. Povrchová úprava poskytuje okenní klice barevné dokončení a doplňuje skvělý celkový dojem. Dodává se včetně předsunutého uchycení pro danou délku trnu s opěrnými nálitky 10 mm. K této řadě okenních klik 1758 se dodává kování ve stejné designové řadě klik blaugelb (např. kování s klikami DGT35 PZ92 bílé, č. výr. 0423941) v různých barvách a provedeních.

Přednosti výrobku:

  • vysoce kvalitní hliník odolný proti korozi
  • povrchová úprava práškovým lakováním nebo eloxováním
  • tvarově pěkná a na okně elegantní
  • skryté přišroubování pomocí již předsunutých šroubů

Technické údaje:

Materiál: hliník
Povrch: lakovaný / eloxovaný
Materiál rozety: plast
Aretace: osmipolohová 45°
Čtyřhranný trn: ocel 7 mm
Délky trnů: 32 / 37 / 43 mm
Průměr nálitků: 10 mm
Rozměry rozety: 28 x 68 x 12 mm (oválná)
Uchycení: 2 šrouby se zapuštěnou
hlavou M5x40 / 45 / 50 mm pozinkované
Jednotka balení: 100 kusů

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Okenní kličky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Barva: bílá
Délka trnu: 32 mm
id: 15491
Kód: 9016862
EAN: 4251234111871
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.5.2024
+ Kvalita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

blagelb

Blaugelb je značka specializující se na výrobu a dodávky stavebních a montážních materiálů. Společnost Blaugelb nabízí širokou škálu produktů a řešení pro stavebnictví a průmyslové aplikace. Blaugelb je známá pro svou kvalitu, spolehlivost a inovace. Zaměřuje na vývoj a výrobu produktů, které splňují nejvyšší standardy a požadavky zákazníků.

Mezi hlavní produkty značky Blaugelb patří:

Montážní pásky a pěny: Blaugelb nabízí širokou škálu montážních pásek a pěn, které slouží k utěsnění a izolaci spojů a dilatací v různých stavebních aplikacích. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly pevné spoje, odolnost vůči povětrnostním vlivům a tepelnou izolaci.

Lepidla a tmely: Blaugelb vyrábí různé druhy lepidel a tmele, které se používají při instalaci a montáži různých materiálů, včetně dřeva, kovu, plastu a skla. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly silné a trvalé spoje a zajišťovaly vysokou pevnost a odolnost.

Hydroizolace: Společnost Blaugelb nabízí také širokou škálu produktů pro hydroizolaci, které se používají pro zajištění vodotěsnosti stavebních konstrukcí, jako jsou střechy, terasy, podlahy a zdi. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby odolávaly vlhkosti, vodě a dalším vnějším vlivům a chránily stavbu před poškozením.

Blaugelb si zakládá na inovacích a neustálém vývoji nových produktů a řešení. Společnost klade důraz na kvalitu a testování svých výrobků a spolupracuje s odborníky a stavebními profesionály, aby zajistila nejlepší výkon a spokojenost zákazníků.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.