Kartáč na žaluzie Cleansystem

Kód: 34231
910 Kč 752 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Gardena Cleansystem kartáč na žaluzie 18850-20, čistič lamel s přípojkou vody pro čištění žaluzií ve tvaru písmene C nebo Z. Rychlé a důkladné čištění předokenních žaluzií bez námahy.

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Pohodlné čištění žaluzií s ručním kartáčem na čištění řady Gardena Cleansystem připojeným k přívodu vody a vybaveným přípojkou Original Gardena System lze snadno čistit lamely rychleji a důkladněji než kdykoli předtím. Je vybaven plynule nastavitelnou a uzavíratelnou regulací průtoku. Díky tomu je použití velmi snadné, protože můžete průtok přizpůsobit dané situaci.

Vlastnosti:

  • Funkční čistič žaluzií pro slibné výsledky: Jakkoliv jsou žaluzie praktické v každodenním životě, o to komplikovanější je jejich čištění. Aby byla tato práce co nejsnazší a nejjednodušší, je zde speciálně navržený lamelový kartáč Gardena Cleansystems. Jednoduše se připojí k zahradní hadici a obklopí čištěnou lamelu z obou stran, přičemž voda vytékající z horních a dolních štětin umožňuje rovnoměrné čištění. Tím se odstraní všechny nečistoty a prach v jediném pracovním kroku.
  • Plynulá práce díky možnosti otáčení o 90°: Bez problémů lze čistit i žaluzie dlouhé až k podlaze. Kartáčovou hlavou lze otáčet o 90° na obě strany, takže je mimořádně flexibilní. Díky této praktické funkci lze bez námahy vyčistit i nejspodnější lamelu, aniž by se rukojeť dotýkala podlahy.
  • Jednoduché čištění lamel s přívodem vody: Čisticí kartáč na lamely zajišťuje díky připojení na vodu vysokou úroveň pohodlí a okamžité výsledky. Pro konstantní tok vody lze zapnout trvalé zajištění. Tím se také předchází únavě rukou. Přívod vody lze kdykoliv zastavit pomocí tlačítka na kartáči.
  • Jiskřivé výsledky v kombinaci s mýdlovými tyčinkami Gardena: Spolu s mýdlovými tyčinkami je čištění žaluzií ještě snazší. Po vyjmutí filtru lze tyčinky zasunout do proudu vody v připojovací spojce. Šampon se smíchá přímo s vodou a nanese se na lamely - ideální souhra. Tato kombinace navrací lamelám jejich původní lesk.
  • Vysoká kvalita pro dlouholeté používání: Kartáč na lamely je odolný vůči UV záření a mrazu a je tak chráněn proti všem povětrnostním vlivům.Pro koho jekartáč vhodný? Kartáč je určen pro lamely ve tvaru písmene C a Z s max. šířkou 8 cm a min. vzdáleností mezi lamelami 5 cm.

 

Technické parametry:

  • Délka: 27.7 cm
  • Jednoruční ovládání

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní nářadí
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.