Dveřní okapnice BLAUGELB typ AD I, stříbrná EV1, tyč 6 m

Kód: 12083
221 Kč 183 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Prodej po celých tyčích (1ks = 6 metrů), které Vám po zaplacení nařežeme dle vašeho požadavku (do poznámky v závěru objednávky uveďte rozměry). 

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Okapnice blaugelb AD (vnější těsnění) 0, I, II, III a IV a MD (střední těsnění) II, III, IV a V z průtlačně lisovaného hliníku, eloxovaná EV1 (E6/C-0) vhodná pro dveřní nebo okenní prvek. Okapnice blaugelb svou konstrukci brání vniknutí vody dovnitř i při zvýšeném rozdílu tlaků mezi venkovní a vnitřní stranou. Použitím okapnice blaugelb u profilu křídla pro dveřní nebo okenní prvek, v součinnosti s prahovým systémem, lze dosáhnout bezdotykového utěsnění, které nepodléhá opotřebení.

Proudění vzduchu vnikající zvenku do vzduchové spáry mezi profilem křídla a okapnicí na jedné straně a strukturou prahu na druhé straně je narušeno na vnitřním části okapnice. Tím se omezuje proud vzduchu směřující dovnitř, takže se dovnitř dostává méně vlhkosti. Okapnice blaugelb mají podle provedení 3 až 6 úložných drážek pro volbu optimálního umístění kartáčového těsnění blaugelb.

Koncové kryty blaugelb z umělé hmoty jsou designově a tvarově sladěné s okapnicí a lze je optimálně umístit díky oddělitelným fixačním kolíkům a šroubům z ušlechtilé oceli (A2 4x20 mm, součástí dodávky) odolným proti povětrnosti. Při přepravě rámové konstrukce křídla se koncové kryty při odstavení na rohy neodlomí.

Nelze posílat na dobírku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parapety a okapnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg
Barva: stříbrná EV1
id: 12083
Kód: 0416847
EAN: 4018609190714

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

blagelb

Blaugelb je značka specializující se na výrobu a dodávky stavebních a montážních materiálů. Společnost Blaugelb nabízí širokou škálu produktů a řešení pro stavebnictví a průmyslové aplikace. Blaugelb je známá pro svou kvalitu, spolehlivost a inovace. Zaměřuje na vývoj a výrobu produktů, které splňují nejvyšší standardy a požadavky zákazníků.

Mezi hlavní produkty značky Blaugelb patří:

Montážní pásky a pěny: Blaugelb nabízí širokou škálu montážních pásek a pěn, které slouží k utěsnění a izolaci spojů a dilatací v různých stavebních aplikacích. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly pevné spoje, odolnost vůči povětrnostním vlivům a tepelnou izolaci.

Lepidla a tmely: Blaugelb vyrábí různé druhy lepidel a tmele, které se používají při instalaci a montáži různých materiálů, včetně dřeva, kovu, plastu a skla. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly silné a trvalé spoje a zajišťovaly vysokou pevnost a odolnost.

Hydroizolace: Společnost Blaugelb nabízí také širokou škálu produktů pro hydroizolaci, které se používají pro zajištění vodotěsnosti stavebních konstrukcí, jako jsou střechy, terasy, podlahy a zdi. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby odolávaly vlhkosti, vodě a dalším vnějším vlivům a chránily stavbu před poškozením.

Blaugelb si zakládá na inovacích a neustálém vývoji nových produktů a řešení. Společnost klade důraz na kvalitu a testování svých výrobků a spolupracuje s odborníky a stavebními profesionály, aby zajistila nejlepší výkon a spokojenost zákazníků.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.