Čistič na PUR pěnu - BLAUGELB 500 ml

Kód: 12260
111 Kč 92 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Čistič pistole je svým vysokým čisticím účinkem ideálně vhodný k odstraňování čerstvé PU pěny.  Pro čištění aplikačních pistolí nebo povrchů potřísněných polyuretanovou pěnou.

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Čistič pistole blaugelb je svým vysokým čisticím účinkem ideálně vhodný k odstraňování čerstvé PU pěny. Byl vyvinut zejména pro čištění dávkovacích pistolí blaugelb, může se ale použít i pro jiné běžné dávkovací pistole. Pomocí přiloženého červeného rozprašovače lze odstraňovat i jiná znečištění čerstvou PU pěnou.

Vlastnosti:

  • Vysoký čisticí účinek
  • Spolehlivě rozpouští čerstvou PU pěnu, takže ji lze snadno odstranit
  • Prodlužuje životnost a funkčnost dávkovacích pistolí blaugelb při pravidelné aplikaci
  • Možnosti použití: pro dávkovací pistoli a univerzální použití s vhodným adaptačním kroužkem speciálně vyvinutým pro dávkovací pistole blaugelb
  • S přiloženým červeným rozprašovačem lze čistič pistole blaugelb rozprašovat na jiné znečištěné plochy předmětů
  • Hnací plyn nepoškozuje ozónovou vrstvu
  • Vyroben podle systému jakosti dle ISO 9001


Příprava a zpracování:


Ideální pracovní teplota dózy je přibližně 20 °C. Příliš chladné dózy opatrně zahřejte ve vlažné vodě. Dózu nevystavujte přímému slunečnímu záření ani nenechávejte v rozpáleném vozidle. POZOR: Dózu nikdy nezahřívejte nad +50 °C, jinak hrozí nebezpečí roztržení. Příliš horké dózy opatrně ochlaďte ve vlažné vodě! Před čištěním si připravte vhodnou záchytnou nádobu (např. karton) a hadr pro rozpuštěné zbytky pěny a čisticí kapaliny. Vhodný jen pro odstraňování čerstvé, dosud nevytvrzené PU pěny. Již vytvrzenou PU pěnu lze odstranit pouze mechanicky.


Po odšroubování vyprázdněné dózy PU pěny z dávkovací pistole blaugelb nasaďte nejprve přiložený červený rozprašovač na čistič pistole blaugelb. Nastříkejte čistič pistole blaugelb na závitové připojení dávkovací pistole. Postříkejte, rozpusťte a odstraňte všechny zbytky čerstvé PU pěny na dávkovací pistoli. Neoškrabujte dávkovací pistoli ostrými předměty, neboť tím by se mohl narušit ochranný povlak. K čištění vnitřku pistole našroubujte čistič pistole blaugelb s černým závitovým adaptačním kroužkem na dávkovací pistoli blaugelb. Čistič pistole blaugelb k tomu dobře protřepejte. Dózu postavte a našroubujte pistoli se závitovým adaptérem na závit dózy. Dózu přitom nešroubujte našikmo nebo nestrhněte závit. Několikrát stiskněte spoušť dávkovací pistole, až je vystupující čisticí kapalina čirá. Špičku pistole přitom držte ve vhodné nádobě.

POZOR: Čistič pistole blaugelb uniká pod velkým tlakem!

Čistič nechte v pistoli působit cca 2 minuty a poté vypusťte. Tlak hnacího plynu zajišťuje pohodlné vypláchnutí a vyčištění vnitřku pistole. Účinné látky jsou kompatibilní s materiály dávkovacích pistolí blaugelb. Při pravidelném používání zůstává dávkovací pistole blaugelb funkční podstatně delší dobu. K obecnému odstraňování znečištění PU pěnou napusťte čistý hadr pistolovým čističem blaugelb pomocí přiloženého červeného rozprašovače a setřením odstraňte čerstvé skvrny od pěny. Větší skvrny od pěny postříkejte přímo a setřete čistým hadrem. Na choulostivých površích (např. plastech, lacích, povlacích, barvách, popisech, textiliích atd.) nejprve otestujte na skrytém místě, neboť čistič pistole blaugelb obsahuje aceton, který může popř. napadat a změkčovat povrchy. Dodání a způsob skladování:

Skladujte v originálním obalu a v suchu, chraňte před mrazem a horkem. Při teplotě skladování mezi +10 °C a +20 °C je skladovatelnost 12 měsíců.

Likvidace:
Likvidace se řídí národními předpisy. 

Bezpečnostní pokyny:
Věnujte pozornost bezpečnostním listům na stránkách www.blaugelb.de

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.1 kg
id: 12260
Kód: 0419829
EAN: 4251234100035

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.