Caterpillar Bezuhlíková přímočará pila 26mm DX51B

Kód: 34071
Doprava ZDARMA Vystaveno na prodejně
Značka: CAT®
2 979 Kč 2 462 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

AKU bezuhlíková přímočará pila DX51B, 3500 kmitů za minutu, s maximální hloubkou řezu 120 mm, výměna listu bez nářadí, nastavitelný úhel řezu, nastavitelná rychlost, aretační tlačítko a bez uhlíků, hmotnost 1,9 kg, řezný výkon do dřeva 120 mm, do oceli 10 mm, vodící lišta, pilový list a ochranný kryt v balení. Baterie není součástí balení.

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Přímočará pila Caterpillar DX51B je vybavena bezkartáčovým motorem, pryžovou rukojetí pro lepší úchop a vypínačem s aretací proti náhodnému spuštění. Snadné nastavení úkosu a systém výměny pilového kotouče bez použití nářadí pro maximální rychlost a pohodlí. Čtyřstupňové kyvadlové nastavení pro lepší účinnost řezání a individuálně nastavitelnou rychlost. Caterpillar DX51B disponuje nastavitelnou základnou SDS pro úhlové řezání. Akumulátor není součástí balení, lze však zakoupit jako samostatné příslušenství.

Vlastnosti:

 • Gumová rukojeť pro lepší úchop
 • Bezkartáčový motor
 • Nastavení úkosu základny bez použití nářadí
 • Vypínač s aretací zabraňuje náhodnému spuštění
 • Čtyřstupňové kyvadlové nastavení pro lepší účinnost řezání
 • Systém výměny pilového kotouče bez použití nářadí
 • Nastavitelná základna SDS pro úhlové řezání
 • Variabilní rychlost

Technické parametry:

 • Napětí: 18 V
 • Řezný výkon: dřevo 120 mm
 • Délka přířezu: 26 mm ocel 10 mm
 • Otáčky bez zatížení: 0-3500/min
 • PVC trubky 20 mm
 • Úkosová kapacita: 0-45°
 • Hmotnost: 1,9 kg

Obsah balení:

 • 1 ks Caterpillar DX51B
 • 1 ks čepel na dřevo
 • 1 ks paralelní vodítko
 • 1 ks prachový adaptér
 • 1 ks kryt základny
 • Zabaleno v barevné krabici

Jedna baterie pro všechny nástroje

Baterie Cat jsou navrženy pro profesionální použití k napájení těžkých zátěží a udržení nabití během dlouhých nepřerušovaných provozních dob. Systém Cat Battery Protection System optimalizuje a prodlužuje dobu provozuschopnosti pro maximální využití a bezpečnost. Systém Cat Battery Protection System optimalizuje a prodlužuje dobu provozuschopnosti pro maximální využití a bezpečnost.

DXB2-4

Rychlé nabíjení

Bleskově rychlé nabíječky Cat plně nabijí baterie Cat 18V 5,0Ah za pouhých 20 minut. Systém Cat Charger je navržen tak, aby optimalizoval nabíjení vyrovnáváním nabití mezi jednotlivými články, aby se maximalizoval výkon baterie a zajistila se nepřetržitost provozu.

Bezuhlíkové motory

Nejlepší bezkomutátorový motor ve své třídě a přesná elektrická řídicí technologie pro vynikající výkon, odolnost a dobu chodu. Bezkomutátorové motory mají méně pohyblivých částí, které se opotřebovávají, což zvyšuje jejich životnost. Méně pohyblivých částí zajišťuje tichý motor, který nikdy nevyžaduje údržbu. Snížené tření umožňuje lepší využití dostupné energie baterie, protože kartáče nekladou žádný odpora tím se plýtvá méně energie baterie. Účinnost bezkomutátorového motoru má za následek delší dobu chodu na jedno nabití.

Doplňkové parametry

Kategorie: AKU nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.439 kg
Kategorie nářadí: Přímočará pila

Caterpillar DX51B

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cat

CAT je zkratka pro Caterpillar Inc., americkou společnost, která je jedním z předních výrobců těžebního, stavebního a zemědělského vybavení na světě. Společnost Caterpillar byla založena v roce 1925 a od té doby se stala jedním z nejuznávanějších a nejvlivnějších výrobců v oboru.

Společnost CAT nabízí také širokou škálu nářadí, které je navrženo a vyráběno s důrazem na kvalitu, výkon a odolnost. Nářadí CAT je určeno pro profesionální použití a je oblíbené mezi odborníky v různých odvětvích.

CAT nabízí širokou škálu elektrického nářadí, včetně vrtaček, brusky, příklepových vrtáků, elektrických šroubováků a dalšího ručního elektrického nářadí. Tyto nástroje jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysoký výkon a byly schopny zvládnout náročné úkoly.

CAT vyrábí také širokou škálu ručního nářadí, včetně klíčů, kladívek, kleští, šroubováků a dalších. Ruční nářadí CAT je vyrobeno z kvalitních materiálů a je navrženo tak, aby poskytovalo spolehlivý a efektivní výkon při práci.

Caterpillar nabízí také stavební nářadí, které je speciálně navrženo pro práce ve stavebnictví. Mezi ně patří lopaty, krumpáče, rýče, příklepové kladiva a další. Toto nářadí je konstruováno tak, aby vydrželo namáhavé stavební úkoly a usnadňovalo práci na staveništi.

Nářadí CAT je oblíbené mezi profesionály díky své odolnosti, spolehlivosti a vysoké kvalitě. Společnost se také zaměřuje na neustálý vývoj a inovace svého nářadí, aby splňovalo nejnovější potřeby a požadavky zákazníků.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.