Blaugelb pistole na PUR pěnu s nastavitelnou tryskou

Kód: 11981
1 198 Kč 990 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Pistole na pěnu blaugelb MultiPro

Detailní informace

Více než 260 let v oboru
Více než 260 let v oboru
Expresní odeslání
Expresní odeslání
24/7 technická podpora
24/7 technická podpora
Profesionální servis
Profesionální servis

Detailní popis produktu

Pistole na pěnu blaugelb MultiPro je mnohostranný profesionální nástroj pro aplikaci pistolových pěn blaugelb. Robustní a odolná konstrukce pro denní nasazení se všemi vlastnostmi pro komfortní práci. Trubku pistole na pěnu blaugelb MultiPro lze plynule nastavovat do všech směrů, takže je možné bez problémů dosáhnout i do rohů, koutů a jiných obtížně přístupných míst.

Plynulé seřizování dávkovací jehly umožňuje naprosto přesné dávkování množství pěny. Je vybavena funkcí koncového dorazu, takže se dosáhne maximálního a minimálního nastavení otáčením k příslušnému dorazu. Pro optimální práci a dávkování PU pěn by měla dóza s pěnou a pistole na pěnu tvořit sladěný systém. Pistole na pěnu blaugelb MultiPro je kompatibilní s ventily a pistolovými adaptéry pistolových pěn blaugelb, dokonalé spárování bylo zvláště testováno.

Odsazení uprostřed pistolové trubky zajišťuje vysokou stabilitu a lepší tok pěny. Spoušť je stabilně uchycená pomocí čepu. Dávkovací jehla je pevně slisovaná s kluzným tělesem a chráněná čtyřnásobným utěsněním. Zadní instalace odpružení jehly ji chrání před poškozením. Díky těmto vlastnostem je pistole na pěnu blaugelb MultiPro spolehlivý a trvanlivý profi nástroj. Pistole na pěnu blaugelb MultiPro se dodává se sadou aplikačních hrotů sestávající z dvou prodlužovacích trubiček, které současně chrání špičku pistole před poškozením a oděrem, dvou průhledných nástavců pro naprosto přesné vypěňování a úzké meziprostory, a dvou červených jemných trysek pro izolování kompozitních dílů.

Přednosti výrobku:

 • vysoce kvalitní pistole na pěnu
 • robustní kovové tělo
 • plynule nastavitelná pistolová trubice pro použití v obtížně přístupných místech
 • přesné dávkování pomocí šikovného mosazného regulačního kolečka
 • adaptér a jehla s povrchovou úpravou proti přilepení
 • čtyřnásobné utěsnění jehly speciální sadou profi těsnění
 • ergonomicky tvarovaná rukojeť s ochranou prstů
 • dokonale vyladěná na pistolové pěny blaugelb
 • včetně sady aplikačních hrotů

Technické parametry:

 • Rozměry: 36 x 16,5 x 5,5 cm (D x Š x V)
 • Hmotnost: 358 g
 • Obsah balení: pistole vč. odpovídající sady aplikačních hrotů

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole na PUR pěny a kartuše
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Kategorie nářadí: Pistole na PUR a tmely
id: 11981
Kód: 0400406
EAN: 4251234111703

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

blagelb

Blaugelb je značka specializující se na výrobu a dodávky stavebních a montážních materiálů. Společnost Blaugelb nabízí širokou škálu produktů a řešení pro stavebnictví a průmyslové aplikace. Blaugelb je známá pro svou kvalitu, spolehlivost a inovace. Zaměřuje na vývoj a výrobu produktů, které splňují nejvyšší standardy a požadavky zákazníků.

Mezi hlavní produkty značky Blaugelb patří:

Montážní pásky a pěny: Blaugelb nabízí širokou škálu montážních pásek a pěn, které slouží k utěsnění a izolaci spojů a dilatací v různých stavebních aplikacích. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly pevné spoje, odolnost vůči povětrnostním vlivům a tepelnou izolaci.

Lepidla a tmely: Blaugelb vyrábí různé druhy lepidel a tmele, které se používají při instalaci a montáži různých materiálů, včetně dřeva, kovu, plastu a skla. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly silné a trvalé spoje a zajišťovaly vysokou pevnost a odolnost.

Hydroizolace: Společnost Blaugelb nabízí také širokou škálu produktů pro hydroizolaci, které se používají pro zajištění vodotěsnosti stavebních konstrukcí, jako jsou střechy, terasy, podlahy a zdi. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby odolávaly vlhkosti, vodě a dalším vnějším vlivům a chránily stavbu před poškozením.

Blaugelb si zakládá na inovacích a neustálém vývoji nových produktů a řešení. Společnost klade důraz na kvalitu a testování svých výrobků a spolupracuje s odborníky a stavebními profesionály, aby zajistila nejlepší výkon a spokojenost zákazníků.

x

Vnitřní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.


Venkovní parapety

PVC Krytky

Tyto koncovky jsou univerzální, můžete je použít jak před aplikací omítky, tak v případě hotových omítek. Jsou tvarem a principem podobné hliníkovým koncovkám před omítkou.

Hliníkové krytky před omítkou

Tyto koncovky zvolte v případě, že na domě omítku ještě nemáte hotovou. Omítka pak částečně koncovky přikryje, budou v ní zapuštěné. Tyto koncovky je však možné použít i v případě, že jsou omítky již hotové.

Hliníkové krytky po omítce

Tyto koncovky volte v případě, že kolem oken máte omítku již hotovou. Koncovka pak k čisté omítce přiléhá a případné nerovnosti se zatmelí. Tyto koncovky není vhodné použít, pokud nejsou omítky hotové.